Sekretariat w Nowym Targu

Tel./fax. 18 264 95 23

Wycieczka Zarządu Głównego Związku Podhalan

30.04.2017,

Trasa wycieczki:Wilno-Kowno-Troki Data: 15-18 czerwca 2017 r. Termin zgłoszeń: do 30 kwietnia 2017 r.

Wycieczka Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce

Trasa wycieczki: Wilno- Kowno- Troki
Data: 15-18 czerwca 2017  r.
Cena: ok. 700-800 zł w zależności od ilości uczestników
Termin zgłoszeń: do 30 kwietnia 2017 r.

Ilość miejsc ograniczona!

Program wycieczki

Dzień 1.
-Wyjazd z Nowego Targu we wczesnych godzinach porannych w kierunku Warmii i Mazur
- przyjazd do Wigierskiego Parku Narodowego nad malownicze jezioro Wigry
- zwiedzanie: Klasztoru Pokamedulskiego, gdzie mieszkał Św. Jan Paweł II podczas pielgrzymki    w 1999 r, kościoła, wieży widokowej, krypt kamedulskich
- obiadokolacja i nocleg na terenia Polski

Dzień 2.
- Śniadanie, przejazd do Kowna, zwiedzanie Miasta: Starego Miasta z Ratuszem, ruin zamku królewskiego, Katedry Świętego Piotra i Pawła, Kościoła Franciszkanów i Bernardynów, Domu Perkuna
- przejazd do Wilna, cmentarz Na Rossie – miejsce spoczynku polskich żołnierzy oraz matki Józefa Piłsudzkiego
-wieczorem obiadokolacja, zakwaterowanie.

Dzień 3.
- śniadanie, całodzienne zwiedzanie Wilna z przewodnikiem – w programie mdz. in. kaplica Matki Boskiej Ostrobramskiej, Stare Miasto, Katedra Wileńska, Uniwersytet Wileński, Kościoł Św. Anny, Baszta Giedymina, Muzeum Adama Mickiewicza, Miejsca związane z ludźmi zasłużonymi dla kultury polskiej (J. Słowacki, S. Moniuszko, I. Kraszewski)
-obiadokolacja, nocleg

Dzień 4.
- śniadanie, uroczysta Msza Święta w kościele pw. Matki Bożej Ostrobramskiej
-przejazd do Trok, zwiedzanie położonego na wyspie zamku księcia Witolda zwanego Małym Malborkiem,
-rejs statkiem po jeziorze Galve,
-degustacja specjałów kuchni karaimskiej – kibinów z rosołem
Wyjazd w drogę powrotną do Polski około południa. Przyjazd na miejsce po północy dnia nastepnego.

Ilość miejsc ograniczona!

Cena ok. 700-800 zł zawiera: transport autokarem, opiekę pilota, 1 nocleg w Polsce, 2 noclegi na Litwie (pokoje 2-osobowe z łazienką), 3 śniadania, 3 obiadoklacje, ubezpieczenie KL i NNW.

Dodatkowo płatne w euro wstępy obiektów zwiedzających, degustacja kibinów. Opłata w autokarze pilotów wycieczki.

Zapraszamy !

Sponosorzy

Związek Podhalan w Polsce

W związku z rozbudową strony internetowej Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce, nową odsłonę strony inetrnetowej w domenia www.zwiazek-podhalan.com. Zachęcamy wszystkich członków do współpracy przy aktualizowaniu informacji, które mogą się pojawić i zainteresować innych użytkowników serwisu. W imieniu prezydium Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce strona zarządzana będzie przez:
Redaktora strony - Piotr Gąsienica, Członek Prezydium ZGZP
Koordynator strony - Grzegorz Czepelak, Członek Prezydium ZGZP
Zdjęcia: Dawid Lis, Jacek Szczepaniak

Strona będzie zarządzana według następującego regulaminu

Pozdrawiam Prezes Zarzadu

Sekretariat w Nowym Targu

al. Tysiąclecia 35 pokój nr. 13, 34-400 Nowy Targ
e-mail biuro@zwiazek-podhalan.com